Послуги

Послуги
Багатоквартирні домофони
Приватні відео та аудіодомофони
Електромонтажні роботи
Системи відеонагляду
Охоронні системи
Системи контролю доступу
Ворота автоматичні
Ще багато чого цікавого

 

Пропонуємо установку домофонної аудіо або відеосистеми на Ваш багатоквартирний під’їзд за доступною ціною.

 1. З чого почати?
 2. Знижки та пільги
 3. Технічне обслуговування
 4. Що входить в комплектацію?
 5. Під`їзд до і після

Ми пропонуємо клієнтам:

 • Якісно – новий рівень життя.
 • Кожен житель під’їзду отримує безпеку, чистоту в під’їзді, збереження майна, відсутність непроханих гостей.
 • Висока якість роботи.
 • Сертифіковане обладнання.
 • Гарантійне і післягарантійне обслуговування.
 • Гарантовану роботу системи протягом багатьох років.
 • Професійні консультації.

Для чого потрібні?

 • Багатоквартирна домофонна система – це перш за все безпека і затишок вашого житла.
 • Чистота в під’їзді, завжди автоматично замкнені двері від непрошених гостей (хуліганів, наркоманів, бомжів, розпивання спиртних напоїв і т.д.).
 • Подовжений термін експлуатації ліфта.
 • Відсутність «туалету» в під’їзді.
 • Цілісність поштових скриньок і відсутність зайвих рекламних листівок.
 • Тепло в під’їзді взимку і приємна прохолода влітку.

P.S. У Європі та багатьох розвинених країнах світу, домофонною системою користуються більше 20 років!


⇒ Переглянути товар в нашому інтернет-магазині Recorder ⇐

GSM домофони (багатоквартирні) – домофони, які з легкістю встановлюються в будь-який тип приміщень, і при цьому з будь-якою кількістю входів. Він не має проводів і трубок. Їм властиве мінімальне обслуговування: не маючи квартирних трубок, жителі багатоквартирного будинку використовують свій власний стаціонарний або мобільний телефон для відповіді відвідувачам. При наборі номера квартири автоматично домофон зв’язується з мобільним телефоном абонентаТакож двері під’їзду можна відкривати не тільки з ключа домофона а і з мобільного телефону.

Встановлюючи GSM домофони, Ви отримуєте зручність використання і високу безпеку! Абонент проводить розмову і дистанційно відкриває двері в під’їзді з мобільного телефону. Так само такий пристрій може бути використано для термінового зв’язку з жителями певних квартир, якщо в цьому виникне необхідність (наприклад, при виникненні нештатних ситуацій: затоплення квартири і багато чого іншого).

Підіб’ємо підсумки: немає необхідності в прокладанні кабелів і в установці квартирних терміналів; тут немає відмежування в радіусі дії; зручне використання; гнучке налаштування; дистанційне керування; настройка кількох телефонних номерів; здійснення контролю доступу.

 Всі ці переваги будуть Вас радувати щодня, якщо Ви встановите багатоквартирні GSM домофони. А наші спеціалісти забезпечать якісне гарантійне і після гарантійне обслуговування!

 

Для Вашого душевного спокою є рішення – система консьєрж! Ви зможите чути і бачити, хто перебуває за Вашими вхідними дверима або дверима під’їзду. Дана система безпечна і дуже зручна, вона дозволяє віддалене відкриття дверей. Наша компанія надає послуги з встановлення та обслуговування цього незамінного обладнання. Ми можемо Вам запропонувати кілька систем.

Система «Конс’єрж« А »– це аудіозв’язок, гостя стоїть біля зачинених дверей з конс`єржем (охоронцем). Така система є спрощеним варіантом, однак забезпечить обмеження доступу сторонніх, небажаних осіб у Ваш будинок, офіс, під’їзд та інші території. Жителі під’їзду зможуть відкривати двері за допомогою електронного ключа або карти, що не надаватиме їм дискомфорту.

Система «Конс’єрж« В »– це відео + аудіозв’язок. Вона є відмінним рішенням у розширенні можливостей вашого консьєржа. Встановлюючи цей варіант, у Вас вже з’являється можливість спостереження «картинки», Ви не тільки зможете чути гостя, але й бачити його, і попередити небажані дії, якщо у відвідувача «недобрі» наміри.

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати потрібний Вам варіант, нададуть повну інформацію про ці унікальні системи і їх комплектації. Ми швидко і якісно зробимо установку системи «Конс’єрж».


⇒ Переглянути товар в нашому інтернет-магазині Recorder ⇐

З кожним днем Ми все частіше замислюємося про встановлення багатоквартирних відеосистем в житлових будинках. Навіть у новобудовах забудовники спочатку планують установку таких відеосистем і встановлюють заздалегідь, ще перед заселенням мешканців.

І це вірне рішення, адже система безпеки житлового будинку на сьогодні не примха, а проста необхідність. Крім домофонів, шлагбаумів та диспетчерських систем, ми, як фахівці, рекомендуємо установку систем відеоспостереження. Саме багатоквартирні відеосистеми, що дозволяють бачити (чути) хто прийшов, як за дверима Вашої квартири, так і біля дверей Вашого під’їзду. Система дозволяє дистанційне відкриття дверей під’їзду і сходової клітки. До всього існує можливість підключення додаткових камер відеоспостереження. Можливість вибору відеодомофона за індивідуальними вимогами кожної квартири (комплектація, розмір монітора, функції фото та відеозапису, країна виробник).

Встановити багатоквартирні відеосистеми в житловому багатоквартирному будинку дозволяє вирішити ряд проблем: підвищити безпеку мешканців, а так само їх майна; отримати безпеку «загальнобудинкового» майна у ліфтах і в приміщенні під’їздів.

Наша Компанія допоможе підібрати необхідне обладнання, враховуючи всі характерні особливості Вашого житла, і Ваші бажання. Маючи багаторічний досвід, нами можуть бути запропоновані типові рішення, які полегшать вибір місць для установки відеокамер і забезпечать побудову надійної комплексної системи. Наша сервісна служба забезпечить якісне гарантійне і післягарантійне обслуговування.


⇒ Переглянути товар в нашому інтернет-магазині Recorder ⇐

Пропонуємо оптом і в роздріб продаж електронних ідентифікаторів (ключів) і дублікаторів для  виготовлення копій.

Домофонні ключі (електронні ідентифікатори) та інші системи обмеження доступу вже давно і міцно увійшли в життя сучасної людини. Зараз практично всі будинки обладнані домофонами. Увійти в будинок без спеціального ключа просто неможливо. Такі системи побачити можна не тільки в багатоквартирних будинках, але і заміських котеджах, офісах, заводах і т.д.

Ключі можна виготовити практично до всіх систем. До систем: «Цифрал», «Візит», «Метаком», «КС-2006», «Елтіс» і таких типів як «Dallas», «RFID», «EM-Marine», «Proxy». Всі перераховані вище типи ключів ви можете замовити у нас. Вартість ключів залежить від кількості закупівлі.

При дуже великих партіях замовлення ціни можна обумовити за телефонами зазначених у розділі «Контакти». Також у нас ви можете замовити дублікатори різних модифікацій для виготовлення ключів всіх типів.

Для того, щоб ознайомиться детально з інформацією з питання придбання ключів і їх ціни, телефонуйте за телефонами вказаними в розділі «Контакти».


⇒ Переглянути товар в нашому інтернет-магазині Recorder ⇐

Ми пропонуємо установку відео та аудіодомофонів на приватні будинки, квартири та офіси. 

Відеодомофон – це простий і зручний пристрій, що дозволяє контролювати доступ в приміщення (квартиру, офіс, будинок і т.д.) і вести спостереження за простором перед вхідними дверима або іншими місцями, які цікавлять.

Відеодомофон забезпечить затишок вашого будинку і офісу, надасть захист від небажаних гостей. Виключить потрапляння в приміщення людей без вашого відома. Внесе комфорт і зручність від повсякденного користування. Відмінно впишеться в інтер’єр вашого будинку, квартири або офісу.

Простий відеодомофон складається з відеомонітора з невеликим екраном і панелі виклику.

Викличні панелі можуть бути одно-абонентними, мало-абонентними (2,3,4,6,8,10 абонентів) та багато-абонентними (кілька сотень абонентів). 

Викличні панелі встановлюються ззовні на вхідні двері і мають кнопку виклику, яка замінює собою дзвінок, за допомогою якого відвідувач може сповістити про свій прихід. 

При натисканні цієї кнопки сигнал виклику і зображення від вмонтованої всередину викличної панелі мініатюрної відеокамери передається на монітор відеодомофона. Відеомонітор має аудіотрубку, за допомогою якої можна поговорити з відвідувачем. Дистанційно відкриваєте двері, не виходячи з будинку, квартири або офісу, за допомогою кнопки розташованої на відеомоніторі, якщо це необхідно, або ігноруєте виклик.

Ви завжди бачите хто прийшов, і маєте можливість фотозапису за допомогою блоку пам’яті, якщо ви були відсутні вдома або офісі. 

Блоки пам’яті застосовуються для запису зображень при натисканні на кнопку виклику на панелі. Зображення записується автоматично. На запис зображення в пам’ять відводиться певний час. Блок пам’яті може бути оснащений генератором дати / часу.

При відключенні живлення всі налаштування і записані кадри, як правило, не зберігаються.

За вашим бажанням можемо встановити додаткові відеокамери, монітори та аксесуари.


⇒ Переглянути товар в нашому інтернет-магазині Recorder ⇐

GSM ДОМОФОН  являє собою пристрій, що підключається до домофону, за допомогою якого здійснюється зв’язок з господарем квартири, навіть при його відсутності вдома, за допомогою переадресації виклику на мобільний телефон. Відповівши на такий виклик зі свого телефону, поговоривши з відвідувачем, Ви навіть будете мати можливість «дистанційно» відкрити електрозамок дверей і впустити свого гостя. Так само це може стати в нагоді в момент, коли Ви не зможете підійти до дверей, перебуваючи, наприклад, в саду або у ванній кімнаті або просто не захочете вставати з дивана! GSM ДОМОФОН  завжди Вас виручить!

Такий пристрій має можливість підтримки декількох видів домофонів. Наприклад, відеодомофони або «координатні» багатоквартирні домофони. Він має спеціальні незалежні порти. В парі з ними працює і абонентська трубка, її положення завжди може відслідковуватися системою. Так само система захищена від високовольтних «агресій», має високу стійкість щодо перешкод зв’язку, володіє можливістю підключення панелі виклику на далеку відстань, не погіршуючи при цьому якість аудіоз’єднання.

Хочемо зазначити, що дана система може бути Вашим незамінним «охоронцем»,  імітуючи присутність господаря будинку. Робота пристрою в охоронному режимі, добре зарекомендувала себе з боку оповіщення при спрацьовуванні датчиків, і Ви завжди будете своєчасно сповіщені про те, що трапилося. Пристрій не тільки відправить повідомлення на Ваш телефон, але й справить дозвон на запрограмовані Вами номери телефонів. До всього, у користувача є прекрасна можливість віддалено встановлювати або знімати об’єкт з охорони.

Це пристрій обов’язково доведеться Вам «до душі», а наші фахівці з величезним задоволенням проведуть якісну установку цього обладнання і нададуть повну, необхідну для Вас інформацію!

Ми живемо в непростий час. Все більше і більше ми замислюємося про використання якісного охоронного захисту від небажаного вторгнення в наші приміщення. Домофон в квартиру є одним з елементів такої системи захисту, а так само може служити як самостійна система. Це дуже простий і поширений пристрій комфорту і захисту об’єкта: будинку, дачі, квартири, офісу, та інших приміщень. Домофон в квартиру (аудіодомофонвідеодомофон і радіодомофон) має можливість підключення на багатоквартирний під’їзний домофон..

Встановлений домофон у Вашій квартирі дозволяє відкрити двері гостям і при цьому не відриватися від важливих справ. А при установці відеодомофона, ви отримуєте додаткову можливість бачити свого відвідувача і приймати рішення про відкриття дверей, навіть не розмовляючи з ним. Так само ви зможете здійснювати більший контроль навколишньої ситуації, а саме зможете спостерігати, що відбувається біля входу в ваш під’їзд, зможете бачити свою сходову площадку. Присутня можливість фото, або відеозапису. Картинка на моніторі допоможе зрозуміти Вам, що Ваш відвідувач саме той, за кого себе видає. Можливість установки додаткових камер відеоспостереження допоможе запобігти небажаним протиправним діям незнайомих осіб. Домофони в під’їздах – це простий і дуже доступний спосіб обмеження доступу небажаних відвідувачів у Ваш під’їзд.  Громадська територія стане набагато чистішою. Багатоквартирні аудіодомофони – це комплексний захист будинку!

Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент відмінної якості «домофонних систем» різного типу, тим самим забезпечуючи Вашу безпеку в приміщеннях і під’їздах житлових будинків.  У нашому асортименті Ви так само знайдете домофон багатоабонентський на сходову клітку. При необхідності ми підключимо Вашу систему до мережі інтернет. Наші фахівці завжди готові прийти Вам на допомогу!


⇒ Переглянути товар в нашому інтернет-магазині Recorder ⇐

Сьогодні важлива вимога для забезпечення комфорту і безпеки сучасного житла – це і є домофон для приватного будинку. Приватне домоволодіння завжди вимагає особливого підходу в процесі установки домофонів та інших існуючих охоронних систем. У заміського життя є один досить істотний мінус – невисокий рівень захисту від зловмисників. Зважаючи на це необхідна досить ефективна система по захисту вхідних дверей у Ваші володіння.

Наша компанія пропонує підвищити комфорт і безпеку Вашого будинку або котеджу за допомогою аудіодомофона, відеодомофона і радіодомофона. Радіодомофон має функцію стаціонарного радіотелефону «DECT» і домофон (два в одному). Зручність даної системи укладено в установці декількох блоків захисту і це дозволяє почути дзвінок, і провести відкриття дверей, перебуваючи в будь-якій кімнаті.

 Існує можливість установки домофона на декількох поверхах одночасно, а так само в декількох приміщеннях. За Вашим бажанням можна встановити додаткові камери відеоспостереження.. Під час Вашої відсутності є можливість здійснення відеозапису та фотозйомки, а підключення до мережі інтернет завжди дає можливість спостереження за Вашим володінням навіть поза домом. Ми пропонуємо не тільки установку, але і обслуговування домофонів, а так само інших засобів захисту в приватних будинках.

Це цінний засіб може стати і Вашим. Просто зверніться в нашу компанію. А наші фахівці підберуть все необхідне обладнання, і зроблять монтажні роботи. Ми з радістю чекаємо на Ваш дзвінок!


⇒ Переглянути товар в нашому інтернет-магазині Recorder ⇐

Електромонтажні роботи в мережах 0,4 кВ – прокладання кабельних трас, як в житлових, так і не житлових приміщеннях, незалежно від обсягів і складності. 

Якісні електричні мережі – одна з особливо важливих складових актуального на сьогоднішній день сучасного ремонту, за допомогою яких використання електроприладів стає безпечним, надійним, комфортним і доступним для всіх.

Вибір нашої компанії – якість електромонтажних робіт кожного замовника!

Протягом всього часу роботи, компанією накопичено величезний досвід в області електромонтажу. Це дозволяє нам якісно, згідно чинним технічним стандартам, виконувати електромонтажні роботи будь-якої складності за будь-яких обсягах в стислі терміни. Наші фахівці виконують монтаж електрики, заміну електропроводки в приміщеннях офісу, квартир, заміських будинків. Наш електромонтаж – робота надійна і безпечна.

Робота наших фахівців – робота гідна високого професіоналізму!

el schitok

Комплексні послуги для Вас: ми усунемо всі можливі несправності, виконаємо належний ремонт або зробимо заміну електропроводки в будинку, виконаємо якісний електромонтаж в квартирі або офісі. Звернувшись в нашу компанію, Ви зможете швидко оформити замовлення на виклик електрика, що мають великий стаж роботи і допуск до електроустановок до 1000 вольт. Замовляючи послуги нашого електрика, будьте спокійні – до Вас прийде справжній професіонал. Ваш спокій – наш спокій.

Репутація нашої компанії – висока якість всіх видів електромонтажних робіт!

Відповідно до вимогами, пред’явленими Замовником, ми приймаємо раціональне і технічно правильне рішення.

Ми – величезний досвід, спеціальні знання, високий рівень відповідальності!

Чому ми? Дуже просто:

Відповідальність по відношенню до кожного виклику. Індивідуальність підходу до кожного клієнта. Наші переваги – вигідні ціни на електромонтаж, відповідальність, кваліфіковані майстри! 

Продаж високоякісних вітчизняних і зарубіжних матеріалів.

Siemens Schneider Electric ABB            

 

Ми завжди готові запропонувати Вам такі види електротехнічних робіт: 

 • – проектування освітлення і розміщення внутрішнього електропостачання;
 • – підбір і постачання необхідного обладнання; 
 • – монтаж комплексних систем електропостачання; 
 • – підключення силових електроустановок; 
 • – підключення мережі живлення вентиляції, кондиціонування; 
 • – роботи з освітлення вулиць, дворів, парків, підсвічування будинків; 
 • – встановлення щитів дистанційного керування підсвічуванням; 
 • – встановлення вузлів автоматики (розумний будинок); 
 • – монтаж систем теплих підлог і антиобледеніння (обмерзання); 
 • – монтаж распределительных и трансформаторных подстанций; 
 • – монтаж захисного контуру заземлення; 
 • – установка обліку електроенергії;

Електромонтаж – ціни, підхід, якість і терміни Вас приємно здивують!

Від розробки концепцій до повного монтажу! Саме так ми характеризуємо нашу роботу.

За допомогою освітлення можливе створення приголомшливого пейзажу, який буде радувати Вас своєю красою і вдень, і вночі. Для цього і винайдено зовнішнє освітлення, ілюмінація. Наша Компанія допоможе підійти до даного питання освітлення організовано, що дозволить Вам отримати широкий спектр послуг та отримати задоволення від виконаних робіт!

Освітлення, ілюмінація вимагає підбору відповідних джерел світла і певних варіантів монтажу. Кількість і якість світильників повинно відповідати нормам освітленості поверхонь. Вимагає економічної та енергетичної оцінки всього проекту. Все це Ви можете отримати, замовивши наші послуги!

Ми виконуємо будь-які проекти освітлення, як кажуть, «під ключ». Наша спеціалізація: освітлення дворів, житлових і нежитлових приміщень (будинків, квартир, складів), вулиць, парків; ілюмінація фасадів будинків приватних і державних установ. Ми гарантуємо практичне освітлення, розраховуючи його енергоефективність, а також оформляємо пакет технічної документації, гарантуючи виконання Вашого замовлення в точній відповідності з існуючим проектом.

Наша компанія готова запропонувати послуги комплексних рішень, пов’язаних з підігрівом і антиобмерзанням приватних будинків і офісних приміщень, а так само інших споруд та їх дахів. Нашими фахівцями здійснюється виїзд до об’єкта, і виконуються спеціальні розрахунки, які дозволяють прийняти оптимальне рішення щодо підготовки проекту обігріву. Від цього буде залежати підбір типу компонентів і використовуваних матеріалів, які будуть застосовані в кожному конкретному випадку.

Електричний підігрів підлоги в квартирах, будинках та інших об’єктах

  Система тепла підлога широко використовується і як основний і як додаткове джерело тепла в будинку (приміщенні) – як правило, для обігріву конкретних окремих приміщень – ванної кімнати, дитячої кімнати або кухні. Очевидно, що наявність саме теплих підлог в будинку дає ряд переваг – адже система такого опалення найбільш ефективно обігріває приміщення, і при цьому рівномірно розподіляє тепло, прогрівання повітря можливе до висоти 2-2,5 метра. При всьому цьому присутній забезпечення найбільш комфортного для людини розподілу температури – на рівні стелі – повітря на 2-4 градуси прохолодніше, ніж на рівні підлоги. Просимо зауважити, що велика «підігріваєма поверхня» економічніше і ефективніше, ніж маленьке, проте інтенсивне джерело тепла. У такої підлоги, є ще одна особливість: в теплу пору року, при спекотному літі, така підлога може бути використана задля охолодження приміщення.

Антиобмерзання порогів входу в будинок, водостоків, дахів.

На сьогоднішній день єдиним ефективним способом захисту крівлі та водостічних систем від існуючих зимових проблем (льоду, бурульок, скопичення снігових мас) є система антиобледенніння і сніготанення, так званого кабельного обігріву

Володар такої системи зможе уберегти як людей, так і автотранспорт від несподіваного падіння бурульок і крижаних брил, зможе продовжити термін служби; водостоків і покрівлі; знизить експлуатаційні витрати з обслуговування крівлі; зможе запобігти руйнуванню фасадів будівель.

Наші майстри навчені у провідних виробників, мають величезний досвід з проектування та монтажу вищезазначених систем на різних об’єктах. Ми маємо всі необхідні дозволи, ліцензії та сертифікати на виконання таких робіт.       

Ви придбали будинок або квартиру, або може, взяли в оренду офіс або інші виробничі приміщення і прийняли рішення про встановлення або модернізації енергопостачання, проводки або обладнання? Тоді Ви прийняли вірне рішення відвідати наш сайт! У цьому випадку – електромонтажні роботи стають одним з найважливіших напрямків існування Вашого об’єкту.

Електромонтаж – це сукупність різноманітних робіт, пов’язаних з «електрикою», які в обов’язковому порядку повинні проводитися згідно з проектом або відповідати схемі прокладки кабельних ліній, по якій виробляють підведення електрики до необхідних електроприладів. Так само електромонтаж увазі не тільки прокладку електричних ліній будь-якої складності, а й реконструкцію, виконання ремонту і перевірки (тестування) вже існуючих кабельних мереж.

Зверніться до нас за допомогою! Адже електромонтаж – наш «коник»! Ми виконаємо свою роботу якісно, що підкріплено високим професіоналізмом і знанням своєї справи, що працюють у нас фахівців, ми дотримуємося всіх заходів безпеки, а також володіємо умінням чути і розуміти бажання кожного замовника.

Наша репутація дозволяє отримувати від клієнтів численні подяки за повноту комплексу послуг, які дають Вам можливість відчути себе, і, звичайно ж, своїх рідних у повній безпеці, а вкладення в монтаж не будуть витрачені марно! Наші кваліфіковані електрики мають підтверджений допуск, використовують  тільки професійні інструменти. Всі роботи мають  узгодження з нормами технічної безпеки, дотримуються норми пожежної безпеки. Нам не страшні електромонтажні роботи будь-якого рівня складності!

Цифрові системи відеоспостереження призначаються для контролю всіх ситуацій, що відбуваються на Ваших об’єктах. На сьогоднішній день – вони є невід’ємною частиною, а іноді й основним елементом будь-яких сучасних систем безпеки. Сучасність обладнання систем відеоспостереження дозволяє спостерігати і записувати події, що відбуваються. З появою комп’ютерних розробок і технологій в системах безпеки, не рахуючи функції безпосереднього відеоспостереження, з’явилася можливість здійснювати і зберігати відеозаписи на протязі декількох тижнів.

За допомогою систем відеоспостереження з’являється можливість стежити за одним або декількома об’єктами одночасно. Можлива установка камери відеоспостереження усередині приміщення і ззовні. Завданням охоронних систем відеоспостереження є подання відеоінформації про оперативну обстановку на контрольованому об’єкті.

Ми особливо ретельно продумуємо розташування і конфігурацію камер на території і в приміщеннях (робимо відеоспостереження прихованим, зовнішнім, бездротовим) і цим дозволяємо обширно, точно контролювати і отримувати всю інформацію про події.

Найпростіша система відеоспостереження має одну або декілька відеокамер, монітор або телевізор. Відеокамери встановлюються на поворотних пристроях всередині приміщення або ззовні його і дають можливість здійснення цілодобового стеження за територією, що охороняється. Поряд з системою відеоспостереження (СКУД) можливе використання датчиків руху (детектори), систем освітлення та інших додаткових пристроїв.

У системах безпеки (відеоспостереження), де використовується декілька відеокамер, на екрані одного з моніторів можливе одночасне відображення зображень з усіх відеокамер. Для цього використовуються подільники екрану, так звані квадратори. Також використовуються комутатори-мультиплексори, які необхідні для послідовного виведення зображень. Їх підключають в послідовності відеокамер до телевізора або монітора.

Охоронні системи, системи відеоспостереження – всі вони дають можливість створення гнучкої і нарощуваної системи безпеки, до якої також можуть входити СКУД – системи контролю віддаленого доступу.

З метою підвищення ефекту охорони застосовують системи прихованого спостереження (відеоспостереження). Їх встановлюють там, де є необхідність приховування факту спостереження. За допомогою системи прихованого відеоспостереження проводитися контроль ситуації на території, що охороняється, а не вивчення відвідувачів.

Ми використовуємо відеокамери та обладнання всесвітньо відомих виробників. Звернувшись до нас, ми запропонуємо Вам монтаж і установку, а також настроювання цифрового відеоспостереження на основі плат відеозахоплення.


⇒ Переглянути товар в нашому інтернет-магазині Recorder ⇐

Даний пристрій  є простим побутовим предметом, який добре зарекомендував себе у використанні при спостереженні за нянею і Вашою дитиною!  Відеоняня відмінно передає в режимі «онлайн» зображення. Таким чином, власник даного пристрою, перебуваючи в сусідньому приміщенні або кімнаті, в далекій частині будинку і навіть на вулиці, на роботі, завжди буде в курсі того, що відбувається в відстежуючому приміщенні. Разом з цим пристроєм Ви отримуєте можливість бачити, чути на Вашому смартфоні або планшеті і звичайно ж записувати на віддалений сервер повну інформацію про те, що робить «Ваша няня».

Це ж обладнання   можна використовувати в інших частинах будинку, на вулиці, в гаражі, офісі і навіть магазині.

Сьогодні дане устаткування виробляється великою кількістю торгових марок. Наша Компанія надає виключно пристрої високої якості, які будуть служити протягом тривалого терміну і приємно здивують доступністю ціни.

У нас багаторічний досвід роботи, ми з величезним задоволенням надаємо для Вас найбільш надійні та зручні зразки цієї техніки. Ми щиро піклуємося про Ваш комфорт, і якість пропонованого обладнання. Поряд з цим ми думаємо про психологічне та фінансове благополуччя кожного клієнта, пропонуючи техніку провідних виробників за приємними цінами.

Не варто мучити себе питанням:  де купити «відеоняню», а просто відвідайте сторінки нашого сайту. Ви будете здивовані різноманітністю асортименту  –  і незабаром у Ваших стінах, з’явиться незамінний помічник, а наші фахівці завжди з величезним задоволенням допоможуть Вам з вибором.

Облік потоку пасажирів – це одна з найбільш складних завдань сьогодення. На ринку запропоновано безліч рішень. Однак! Більшість просто вкрай не ефективні. Приміром, дуже поширені такі рішення, як інфрачервоні датчики і вже відомі «електронні сходинки». Так от, датчики не працюють навіть при невеликій різниці температурних режимів у салоні транспортних засобів і вулицею. Загальна проблема для цих рішень – складність у визначенні напрямку руху самих пасажирів, а так само неможливість враховувати пасажирів, що йдуть поблизу. Дані проблеми легко вирішуються при «відео аналізі», адже саме на відео картинку не впливає пора року, а, отже, на ній легко виділити необхідні характеристики для обліку пасажирів! Ще однією особливістю можна виділити: зниження крадіжок серед персоналу (водій, кондуктор), у тому числі і крадіжки кишенькових злодіїв.

Інноваційні впровадження допоможуть полегшити Вашу роботу! Наша компанія гарантує, що вам сподобається цей «продукт технологій», », а наші фахівці допоможуть Вам з гарантійним обслуговуванням! Отже, докладніше про унікальність нашої пропозиції.

Ми раді, що маємо можливість запропонувати Вашій увазі систему: «Автокондуктор». Це інноваційний «апаратно-програмний комплекс», який працює в системі управління автопарком, об’єднує в собі унікальні рішення – дозволяє автоматизацію безлічі процесів так званих «пасажироперевізників».

Даний проект був  розроблений за участю автовокзалів та самих перевізників, це і   дозволило впровадити чудову систему сканування кількості пасажирів, що увійшли в автобус. І на сьогоднішній день – вона максимально відповідає вимогам нашого ринку. 

В рамках даного проекту розроблені чудові рішення:

– Розроблено облік повного «пасажиропотоку» у різних типах автобусів, який побудований на відео аналізі пасажирів, що увійшли і виходять з транспорту;

– Систематизовано автоматичний облік за проданими водієм квитків, як на міських так і на приміських маршрутах;

– Систематизовано автоматичний облік за проданими водієм квитками на міжміських маршрутах;

– Систематизовано облік з продажу квитків навіть на неавтоматизованих автостанціях (віддалених);

– Розроблена система обліку «пільгових категорій» пасажирів.

Ми чекаємо Вас! Ваша робота стане легше, а настрій приємнішим!

Відеоспостереження, встановлене  в під’їзді, звичайно переслідується різними цілями. Установка відеоспостереження, як додаткова можливість, для консьєржа необхідна через зростання квартирних крадіжок, зростання випадків шахрайства, зростання кількості зловмисників. Відеоспостереження, в даному випадку, єдиний помічник у «розкритті» квартирних крадіжок, злочинів, скоєних в під’їзді або ж на його території. І це лише невеликий перелік можливих злочинів.

Судячи з вищевикладеного, до цих камер відеоспостереження, які встановлюються в під’їзді, висувають високі вимоги до якості їх зображення, і, звичайно ж, до їх «вандалостійкості». Такі камери мають підвищену захищеність, здатні протистояти агресії. Деякі види навіть витримують постріл легкої вогнепальної зброї.

Відеоспостереження під’їзду онлайн

Важливий фактор – це онлайн відеоспостереження під’їзду – так звана трансляція зображень з відеокамер допомогою Інтернету. Всі «сучасні» відеореєстратори і «софтверні» продукти, розроблені для відеоспостереження, з урахуванням свого програмного забезпечення, надають можливість так званого «вилученого перегляду». Сьогодні майже у кожного замовника є Інтернет з IP-адресою. Тому разом  з установкою відеореєстратора, не виникне жодних проблем з переглядом під’їзду і його території «онлайн».

Вартість відеоспостереження в під’їзді

Необхідне обладнання: аналоговий відеореєстратор, або IP-відеореєстратор, аналогові або IP -відеокамери, «потоковий сервер» для онлайн трансляції (за бажанням), блоки живлення і комутатори, мікрофони, монітори, витратні матеріали, роутер (для організації віддаленого доступу, за бажанням ), монтаж і пусконалагоджувальні роботи.

Ознайомитися з ціновою політикою бюджетного варіанту відеоспостереження, Ви зможете, подивившись розділ: Прайс / Каталог.

Звичайно ж на допомогу нашим клієнтам завжди прийдуть наші фахівці, тому при виборі відеоспостереження, у Вас не виникне складнощів. Ми враховуємо бажання кожного клієнта.

Ціна залежить від кількості встановлених камер в під’їзді і біля нього, а також вимог замовника. Наша сервісна служба забезпечить якісне гарантійне, і післягарантійне обслуговування.

Використовуючи Наш багаторічний досвід і звичайно ж, професійні напрацювання, нашими фахівцями будуть рекомендовані кілька варіантів відеоспостереження, і Ви зможете знайти варіант «до душі».

Автоматичне сканування (розпізнавання) номерів автомобіля, який в’їжджає і виїжджає. Можливість звірки номерів з базою.

Є «Рішення» для парковок та інших контрольованих територій! Облік автомобілів, які в’їжджають і виїжджають з автоматичним скануванням (розпізнаванням) номерних знаків; звірка номерів з базою; контроль доступу до автотранспорту. 

Для безлічі компаній контроль автомобільних номерів став не тільки засобом контролю організації з пропуску автомобілів, але і дуже важливим елементом у забезпеченні економічної безпеки.

Область застосування:

 • «Контрольно-пропускні пункти» підприємств; 
 • платні автостоянки; 
 • парковки біля торгових комплексів; 
 • закриті території; 
 • житлові комплекси; 
 • котеджні селища; 
 • автомобільні мийки; 
 • автоматичний розшук транспорту.

Застосування даних систем, представлених в нашому Магазині, відрізняється  високою якістю, доступними цінами, дозволяють кожному замовнику бути впевненим в ефективності, а так само надійності роботи обладнання в різних умовах експлуатації.

Зверніться в нашу Компанію і ви зрозумієте, що розпізнавання авто-номерів сьогодні доступно кожному! Цей програмний продукт обов’язково припаде до душі широкої аудиторії!

Система розпізнавання номерів дуже актуальна. Контроль всього автотранспорту, повний  облік часу перебування на території паркінгу, облік кількості авто за певний період, обмеження до доступу на паркування та іншу контрольовану територію – заборона в’їзду «порушників», автоматизація в’їзду-виїзду – все це інтегрованість з системою розпізнавання номерних знаків,  з системами розрахунків, автоматичними воротами і шлагбаумами, а так само іншим технічним обладнанням. Купуючи таку систему, Ви отримуєте додаткові гарантії для безпеки автомобілів, і, звичайно ж, для захисту власників авто.

Зупинимо Вашу увагу на оснащенні «Авто шлагбауму».  В даному випадку не потрібні будуть охоронці, які впускають машину на територію. Автоматичні шлагбауми самі контролюють автомобільні потоки без участі людини. Він сам обмежить в’їзд транспорту на паркування та стоянки, торгові комплекси і центри, сучасні житлові комплекси, життєдіяльність і робота яких залежна від грамотного управління потоком транспорту. З таким шлагбаумом Ви повністю виключите утворення заторів. Як це відбувається? Машина під’їжджає до шлагбаума, камера сканує номера, комп’ютер звіряє дані, якщо номер «свій», тоді шлагбаум відкривається автоматично.

Авто шлагбаум – складається з стріли, стійки, двигуна, блоку управління. «Блок управління» служить для управління при підйомі і опусканні стріли за допомогою системи розпізнавання номерних знаків, пульта дистанційного керування або ж кнопки в охорони.

Шлагбауми можуть бути оснащені різними автоматичними системами, як управління, так і безпеки, а також можуть мати широкий асортимент додаткових аксесуарів. Наприклад, захист від вандалів. У виборі моделі і комплектації шлагбаума ми завжди Вам готові допомогти.


⇒ Переглянути товар в нашому інтернет-магазині Recorder ⇐

Системи сигналізації та сучасні охоронні системи є складними системами, вони поєднують в собі нові види різних датчиків і сенсорів, а також мають комп’ютеризовану систему управління. Одними з найпопулярніших на сьогоднішній день систем контролю і управління доступом (СКУД), охоронних систем та оповіщення є: GSM домофон і GSM дозвонщик.

GSM домофон – це пристрій прекрасна заміна абонентських домофонних трубок, багатоквартирного домофона, які підключені до “панелі викликів” на дверях під’їзду. Або встановлюється як додатковий блок до Вашого відеодомофону.

GSM домофон за своїми функціями відрізняється від звичайної трубки домофона, а саме після того, як відвідувач набрав на “панелі виклику” номер квартири виклик передається не тільки на квартирний домофон, але й також на мобільний телефон господаря у вигляді дзвінка.

Господар може переговорити з відвідувачем по мобільному телефону. У такому випадку відвідувач не зможе зрозуміти, що господаря в даний момент немає вдома. Це дає можливість видимості присутності господаря будинку.

Відкрити відвідувачеві двері в під’їзді або на сходовій клітці, Власник GSM домофона може дистанційно, за допомогою мобільного телефону (включаючи себе, якщо втратив або забув свій ключ від домофона).

GSM дозвонщик – це пристрій, що володіє віддаленим контролем доступу, управлінням та сповіщенням, що стосується стану об’єкта (Вашої квартири, гаража, дачі, автомобіля тощо) за допомогою мобільного телефону і комп’ютера, за допомогою мережі стільникового зв’язку. Цей пристрій як мікрокомп’ютер, що має вбудований модуль GSM, до якого приєднані мікрофон, сирена, зовнішні датчики і зовнішні пристрої.

Наші фахівці проводять монтаж і обслуговування систем якісно і в стислі терміни. Ми ще пропонуємо безліч інших систем охоронно-пожежної сигналізації, про які ви зможете дізнатися зателефонувавши до нас за вказаними телефонами в розділі «Контакти».

Потрібна постійна пильність на об’єктах нерухомості? Є рішення! Вам необхідна пультова охорона. Це охоронна система моніторингу та контролю будь-яких об’єктів нерухомості із застосуванням спеціальної технічної апаратури, яка підключена до центрального пульта. При надходженні тривожного сигналу на центральний пульт охорони компанії, на Ваш об’єкт виїжджає спеціалізована група швидкого реагування.

Завданнями пультової охорони є запобігання незаконного проникнення на об’єкт сторонніх осіб, і, звичайно ж, забезпечення захисту від аварій (вибуху, затоплення, пожежі, витоку газу). Інформація з обладнання, яке встановлено на Вашому об’єкті, передається на центральний пункт спостереження за допомогою телефонних ліній, стільникового зв’язку, інтернет-технологій. Існує провідне й бездротове обладнання. При бездротовому зв’язку застосовується радіоканал.

Переваги при наявності у Вас пультової охорони нашої Компанії:

 • ми використовуємо радіочастоти в надійному діапазоні, це дозволяє в умовах навіть складних перешкод організувати надійний канал для передачі інформації;
 • наші групи швидкого реагування укомплектовані спецзасобами та надійним радіозв’язком;
 • ми проводимо документування, архівування інформації про роботу систем охоронно-пожежної сигналізації на всіх об’єктах;
 • ми здійснюємо охорону об’єктів, і в місті, і за його межами. За рахунок розгалуження мережі ретрансляторів, ми забезпечуємо впевнений прийом радіосигналів.
 • у Вас є можливість деактивувати систему примусово (головне в цьому випадку, повідомити в центр моніторингу);
 • ми забезпечимо монтаж і обслуговування технічних засобів. Регулярний техсервіс устаткування забезпечить найвищу працездатність системи;
 • охоронно-пожежну і технологічну сигналізацію (датчики затоплення, витоку газу);
 • кнопку тривожного сигналу;
 • наявність детекторів руху (слід зазначити: які не реагують на тварин);
 • наявність датчиків відкривання дверей;
 • наявність систем захисту від проникнення (Піропатрони, газогенератори та інше встановлене обладнання, яке має фізичну можливість впливу на порушника)
 • наявність автоматизації для блокування газопроводів і трубопроводів;
 • кошти миттєвої передачі сигналів тривоги на пульт охорони, разом з тим отримання швидкого реагування наряду охорони або іншої служби реагування, в залежності від того, що відбувається;
 • можливість передачі інформації про події, що відбуваються на об’єкті, замовнику за вказаними телефонними номерами.

Пультова охорона об’єктів – один зі складних механізмів. Тому ми знаходимо індивідуальний підхід для кожного конкретного об’єкта, враховуючи його специфіку. Ми надамо необхідні рекомендації по типу і складу систем, виконаємо монтаж і забезпечимо охорону Вашого об’єкта в найкоротші терміни і на високому рівні.

Довірте свою безпеку і збережіть майно з нами! Ми подаруємо Вам відчуття спокою!

Пультова охорона є системою моніторингу та охорони різних господарських об’єктів. Поряд з нею широко використовується пультова сигналізація, яка забезпечує виїзд групи швидкого реагування на той об’єкт, з якого надійшов сигнал тривоги на основний пульт централізованого спостереження.

Розглянемо, як працює ця система. Зважаючи виникнення нештатної ситуації, оперативний черговий пункту централізованого спостереження отримує сигнал тривоги про працездатність всіх встановлених елементів охоронного обладнання. І тому ми своєчасно можемо усунути будь-які несправності. Тісна взаємодія з органами правопорядку, а так само рятувальними службами забезпечить надійний захист, як у випадку протиправних дій третіх осіб, так і вбереже від різних видів стихійного лиха.

Чого можна уникнути при установці пультової сигналізації:  несанкціонованого проникнення в приміщення; розбійного нападу, як на жителів, так і на персонал.

У нас найкраща пультова сигналізація для квартир і будинків, дач, комерційних та інших об’єктів. Якщо Ви ще не встановили нашу пультову охорону, ми настійно рекомендуємо не зволікати з цим питанням. Наші фахівці запропонують і встановлять сучасне обладнання (датчики руху та розбиття скла, відкриття дверей і вікон), поставлять під фізичну охорону. За наш час роботи пультова сигналізація добре зарекомендувала себе у клієнтів, показавши майже 100% надійність і ефективність.

З розвитком GSM-зв’язку з’явився новий спосіб оповіщення, контролю та управління віддаленими об’єктами, як стаціонарними, так і рухливими. Мова йде про GSM контроль і GSM сигналізації.. Ця бездротова (радіо) сигналізація і дротова – найкраще рішення для Вашого спокою і безпеки. Так само це порівняно дешевий варіант в монтажі і подальшому обслуговуванні.

Встановити комплекти сигналізацій досить просто. Найбільш поширеними є бездротові комплекти. Їх перевага – це простота монтажу і легкість налагодження. «Комплекти сигналізацій з дротами» теж не здають своїх позицій, але при їх застосуванні слід враховувати «тимчасові витрати» на установку системи і обмеженість у застосуванні (найчастіше це установка на невеликі об’єкти). GSM сигналізація – це століття сучасних технологій, вона дає можливість враховувати вимоги і бажання кожного клієнта, заощадити фінанси і поряд з цим забезпечити надійний захист і охорону Вашого бізнесу та Ваше майно: приватні будинки, котеджі, квартири, заміські дачі, гаражі, офіси, магазини, кіоски, склади, готелі та багато іншого. Її особливість – можливість установки   декількох різних датчиків одночасно. Датчик руху, розбиття скла, відкриття дверей, пожежний датчик і датчик витоку води, витоку газу.

Охоронна GSM сигналізація, при спрацьовуванні датчиків будь-якого сектору включає сигнал сирени, одночасно оповіщаючи користувачів за допомогою SMS повідомлення зі звітом або ж телефонним дзвінком «з голосовим звітом», а моделі, у яких є камера, ще й MMS з фотозвітом по території, що знаходиться під охороною. Дозвін може бути проведений декільком абонентам одночасно (сусідові, родичеві і т.д.),на всі запрограмовані номери. До всього, поділ системи на зони, при отриманні тривожної інформації, допомагає зрозуміти, в якій із зон виникла проблема і з якої причини (дим у приміщенні, витік газу, витік води ,або інше).

Також дана сигналізація може оповіщати Вас про вимикання і включення електроенергії, що дозволить бути Вам в курсі всього, що відбувається на об’єкті, що охороняється.

Таку сигналізацію застосовують в багатьох сферах діяльності, її перспективи величезні. Нами запропоновано широкий “модельний ряд” комплектів пристроїв, що дає відмінну можливість підбору кожному користувачеві сигналізацію під власні вимоги. При виникненні питань в налаштуванні системи наші спеціалісти завжди нададуть будь-яку технічну та інформаційну підтримку.


⇒ Переглянути товар в нашому інтернет-магазині Recorder ⇐

Система контролю доступу являє собою цілий комплекс обладнання для організації контрольно-пропускного режиму. Вона встановлюється на будь-яких об’єктах і дозволяє володіти ситуацією, що відбувається всередині приміщення. Це дозволяє охороняти даний об’єкт від вторгнення сторонніх.

На підприємствах там де панує бардак і безлад, прохідна нагадує “прохідний двір”? Системи допомагають контролювати прихід і вихід співробітників, контролювати доступ в певні приміщення відповідно від службових повноважень.

Деякі види пристроїв які замикають:

z7ehЕлектромеханічні засувки – недорогі, легко встановлюються майже на всі двері, а оскільки зазвичай ставляться в одвірку, то не вимагають гнучкого підведення живлення до самих дверей. 

Електромагнітні замки – порівняно недорогі і в деяких випадках дуже зручні в установці. Майже всі вони відносяться до групи замків, які замикаються напругою, тобто, придатні для установки на шляхах евакуації при пожежі.

Електромеханічні замки – бувають різних типів. Як правило, можна вибрати досить стійкий до злому замок (міцний механічний, з потужним ригелем). Недоліки – це дещо більш висока ціна, а також необхідність гнучкого підведення на самі двері.

Ворота і шлагбауми – найчастіше використовуються при в’їздах на підприємство і на автомобільних парковках. Основна вимога – стійкість до наших кліматичних умов і можливість управління від контролера доступом з дистанційним управлінням.

Ідентифікатори:

kontrolПрохід співробітників на об’єкт, що охороняється, здійснюється за допомогою ідентифікаторів; кодонаборних панелей (клавіатур), проксіміті карт, ключів «Touch Memory», радіобрелків, біометричних зчитувачів (Зчитувачі відбитку пальців, зіниці ока, голосу), які спільно з зчитувачем і контролерами управляють включенням дверей, турнікетів, шлагбаумів, хвірток.

Необхідний тип ідентифікатора залежить від типу встановленої в будівлі системи контролю та управління доступом.

Принцип роботи:

Пристрій, якому передається інформація користувача, називається зчитувачем, тип якого залежить безпосередньо від виду використовуваних ідентифікаторів. Зчитувачі встановлюють перед дверима в приміщення, вхід в яке суворо обмежено. 

Інформація зі зчитувача надходить в контролер, який обробляє її, і далі сигнал надходить на виконавчий пристрій, який може бути як звичайними електричними замками, або засувками, так і турнікетами, шлагбаумами, електромеханічними хвіртками або воротами.

Види систем:

Розрізняють такі типи систем контролю доступом: локальні системи контролю доступу, які керують тільки однієї певною точкою доступу (двері) і не підключаються до комп’ютера.

Мережеві системи контролю доступу, які можуть управляти безліччю точок доступу, вирішують завдання з розмежування доступу по об’єктах, за часом, за статусом. Мають можливість дистанційно керувати точкою доступу, враховувати і контролювати робочий час, об’єднувати віддалені об’єкти в єдину систему.

Системи контролю й керування доступом на безконтактних картах – це зручний і сучасний засіб забезпечення безпеки, порядку і дисципліни.

Ми пропонуємо різні моделі систем контролю доступу, призначених для ефективного управління доступом і відрізняються між собою спектром вирішуваних завдань.

При проектуванні і монтажу систем безпеки різних об’єктів нерухомості ми пропонуємо обладнання різних типів (домофони, контролери, замки, доводчики, турнікети, шлагбауми, біометричні системи контролю доступу) вітчизняних та іноземних виробників.

Для контролю доступу готельного господарства існує комплекс, який дозволяє просте по технології та зручне адміністрування, а саме автоматичне ведення господарства на всій території об’єкта. Для цього існують «розумні»  замки на номери в готелях. Практика показує, що це сучасне і грамотне рішення, яке гармонійно взаємодіє з людиною (персоналом готелю) і електронікою. У першу чергу такі нововведення в готельній системі дуже актуальні при веденні обліку заселення постояльців і, звичайно ж, при бронюванні номерів клієнтами. У таких комплексах, як санаторії, пансіонати, готелі, з особливістю сезонних потоків, вони зовсім незамінні!

У сучасному світі, існують різні елементи електронних систем, які забезпечують «безконтактний» доступ до замків апартаментів. Існують автономні системи і централізовані.В автономному варіанті кожен із замків працює, як окремий мікрокомп’ютер, він не пов’язаний з іншими замками і центральним комп’ютером. При централізованому контролі, що на сьогодні більш перспективно, управління інформацією відбувається поряд зі спеціальним програмним забезпеченням, яке встановлюється на звичайний комп’ютер і передбачає різний ступінь доступу та паролі. Цією системою постійно контролюється ситуація в готелі, вона допомагає отримувати інформацію про відкритих і закритих приміщеннях, дозволяє або забороняє доступ.

Види відпираючих пристроїв: чіпи-ключі для контролерів, так звані «тач-меморі»; силіконові браслети; безконтактні кнопки і магнітні картки. Всі ці засоби вважаються свого роду «ключами», і, як правило, знаходяться у працівників готелю і також гостей. Адміністратор може, як додавати ключі (картки) також і видаляти при втраті картки відвідувачем. Дана система дуже зручна для покоївки, яка прибирає під час відсутності гостей. Така система дозволяє контролювати гостей і навіть працівників готелю, які перебувають у даному номері через комп’ютер адміністратора. Техніку не обдурити і тому будь-яка інформація про облік клієнтів зі слів адміністрації, може бути перевірена самим власником «особисто». Цей спосіб ведення господарства максимально точно фіксує те, що відбувається, а також буде для власника відмінним помічником при веденні відповідного обліку сервісних і, звичайно ж, фінансових питань.

 Всі ці технології працюють на імідж Вашого бізнесу і є запорукою престижу, а значить, завжди буде зростати популярність у відвідувачів.

Обмежити доступ на територію сторонніх осіб – на сьогодні важлива складова для забезпечення безпеки в житловому масиві. Наша компанія акцентує Вашу увагу на те, що саме автоматизація житлових і комерційних дворів, допоможе істотно змінити обстановку Вашого двору. Принципом роботи такої системи контролю доступу є монтаж пристроїв, що зчитують інформацію з ідентифікації відвідувачів, які встановлюються на прохідній або ж у місці заїзду автомобільного транспорту.  З наявністю карти, електронного ключа, дистанційного пульта або пароля, людина або ж автомобіль будуть допущені на закриту територію, в нашому випадку «двір». Тим самим Ви зможете не побоюватися за своє життя та майно!

Ми виконуємо повний комплекс послуг: проектуємо, розраховуємо, займаємося монтажем СКД «під ключ». Що входить в такі послуги: огородження дворів парканом, установка автоматики на ворота, установка систем контролю доступу на хвіртки, винос багатоквартирного аудіо і відеодомофона на хвіртку, встановлення систем відеоспостереження і сканування.

Досвід наших майстрів дозволяє оперативно з урахуванням «рамок відведеного бюджету»   виконати установку СКУД будь-якого типу беручи до уваги всі побажання клієнта. Послуги підприємства виробляються за передовими технологіями з застосуванням комплектуючих від надійних виробників. Наша сервісна служба забезпечить якісне гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Дуже важливим етапом у проведенні аналізу захищеності об’єкта є чітке визначення завдань, які необхідно буде вирішувати, і найбільш важливе, яких цілей і результатів нам необхідно домогтися при установці СКУД! В даний час турнікети стають невід’ємною частиною будь-яких підприємств і офісних центрів. За допомогою такого обладнання Ви зможете без особливої складності організувати зручний вхід і вихід відвідувачів, забезпечивши повний контроль і високу безпеку Вашого підприємства або ж офісної будівлі. Як правило, турнікети можуть бути встановлені в приміщеннях (на прохідних)  для обмеження проходу в приміщення (завод, офіс, підприємство), коли є необхідність суворо регулювати потік людей через точку проходу. Доступ відкривається  за допомогою електронного ключа, пластикової картки, дистанційного пульта, кнопкою у охоронця.

Розглянемо їх особливості згідно конструкції:  так званий «трипод» – він компактний і надійний для бізнес-центрів і, звичайно ж, прохідних;  так само бувають «тумбові» – вони надійні при необхідності розділення потоків людей на особливо великих підприємствах; існують «напівростові» – турнікети трьохстулкові, вони  забезпечують прохід і контроль потоку людей; і звичайно ж, «повнозростові або шлюзові» – ці турнікети призначені для управління доступом на об’єктах підвищеного вимоги до безпеки.

Наша компанія, маючи величезний досвід, з радістю виконає якісний монтаж і запропонує високорівневе обслуговування Ваших турнікетів та огорож. Який з варіантів СКУД вибрати саме для Вашого об’єкту – зможуть порекомендувати наші професіонали. У нашій компанії Ви завжди зможете отримати вичерпну інформацію про проектування, монтаж і сервісне обслуговування подібних систем, і навіть найвищого ступеня складності. Замовте установку СКУД  у нас, і Ви отримаєте відмінну якість за приємною вартістю!


⇒ Переглянути товар в нашому інтернет-магазині Recorder ⇐

Шлагбауми є виконавчим пристроєм в тому місці, де є необхідність в обмеженні в’їзду сторонніх автомобілів на територію, що охороняється.  Відкриття таких шлагбаумів здійснюється за допомогою пульта, мобільного телефону, охоронця. Зазвичай установка потрібна в офісних центрах і бізнес центрах, промислових підприємствах і на будовах, широко використовуються в підземних гаражах, державних установах, на в’їздах у двори, на платних парковках, заводах, в’їздах на станції техобслуговування та багатьох інших об’єктах.

При бажанні клієнта, наші фахівці зроблять автоматизацію. Автоматичні шлагбауми широко застосовуються при необхідності мінімізації витрат, пов’язаних з виплатою зарплати персоналу і зменшенням часу простою автомобільного транспорту в якості прискореного виконавчого пристрою при обмеженні в’їзду на територію, що охороняється. Машина під’їжджає до шлагбаума, камера сканує номера, комп’ютер звіряє дані, якщо номер «свій» тоді шлагбаум відкривається автоматично. Так само ми можемо запропонувати автоматичні ворота різних типів: відкатні і   в’їзні,  зсувні та секційні, гаражні та орні, розсувні і промислові, панорамні і рулонні ворота. Запропонуємо шлагбауми і ворота різних виробників: Європа, Китай, Росія та ін.

Одна з основних проблем існуючих систем контролю доступу у власне житло, кабінет, офіс це втрата, навіть деформація ключів або просто забування пароля. Як правило, це і тягне за собою додаткові витрати, пов’язані з відновленням системи. Найчастіше зловмисники крадуть ключ або роблять дублікат до приміщення в невіданні господаря. Такі приміщення не захищені на 100% від проникнення сторонніх осіб.

Щоб уникнути подібних ситуацій, наша Компанія пропонує установку замка по відбитку пальця, адже до нього немає необхідності у виготовленні ключів; щоб відкрити вхідні двері Вам просто необхідно прикласти Ваш палець на встановлений зчитувальний пристрій. При занесенні відбитка в базу даних  – замок дружелюбно надасть доступ до приміщення власнику квартири або його членам родини. Ми чекаємо Ваших замовлень! Ми готові оберігати Вашу безпеку!

Біометричні замки – системи високої безпеки з підвищеним ступенем секретності. Унікальна можливість використання «неповторних» біологічних властивостей людини, дозволила створити високоефективну систему безпеки контролю доступу, яка дозволяє спростити облік робочого часу, захистити інформацію. Її не можна обдурити! І при цьому Вам не потрібно що-небудь запам’ятовувати, «ключ доступу» неможливо забути і втратити, і навіть передати іншому. Разом з цим відсутня необхідність в носінні величезних зв’язок з ключами від різних приміщень. Ключем є Ваш палець – і він завжди з Вами!


⇒ Переглянути товар в нашому інтернет-магазині Recorder ⇐

Світ технологій не стоїть на місці, ось і сфера електронних замків радує нас своїм винаходом пристрою під назвою прихований замок, його ще називають «замок невидимка». Число людей, які купують таке обладнання, з кожним днем значно зростає і це не випадково! Адже комфорт і безпека житла – завжди враховуються в першу чергу. Саме прихований замок забезпечить більш надійний захист і подбає про Ваш спокій.

«Чому?», – Запитаєте Ви. Та все дуже просто! На Ваших дверях не буде навіть замкової щілини, у зв’язку з цим відсутня можливість визначення місця положення самого замка! А як наслідок, його неможливо вибити, пошкодити, зіпсувати або розкрити! Прихований замок можна встановити паралельно з існуючим замком. До всього у такого замка відмінна особливість – дистанційне управління, яке напевно доведеться Вам «до душі», а сучасність технологій кодування зроблять Ваш «ключ» унікальним (неповторним), а таким чином надійним!

Отже, «замок невидимка» може бути, як накладного типу, так і вбудованого в двері. Всі вони якісні, практичні і надійні. Замки з легкістю встановлюються на будь-які двері, не дивлячись на матеріал, з якого вони виготовлені. Наша команда з великим задоволенням запропонує Вам  декілька проектів на вибір, і, враховуючи Ваші побажання, зробить монтаж устаткування. Для цього, Вам просто необхідно набрати наш номер телефону, який Ви знайдете в розділі «контакти».  А ми за найкоротший термін виконаємо якісні роботи!

Наша компанія пропонує Вашій увазі впровадження системи контролю доступу та обліку робочого часу. Вона дозволяє контролювати через комп’ютерну мережу всіх співробітників, які працюють на даному підприємстві. Електронним ідентифікатором є картка, прив’язана до конкретного співробітника. Спеціальна програма збирає повну інформацію про працівника за вказаний період: день, місяць, рік. Коли прийшов, пішов, ходив на обід і скільки разів виходив покурити. Відповідно цього бухгалтерія нараховує зарплату.

Ми готові Вам представити автономні пристрої СКД і мережеві системи СКУД. Автономні системи прийнятні для невеликих підприємств (до 100 осіб). В даному випадку контролером запам’ятовуються всі ідентифікатори в його пам’яті, і самостійно приймається рішення про відкриття електрозамку або ж турнікета. Автономні контролери мають наступні режими для доступу: тільки по карті або тільки по коду, або ж і по карті, і за кодом. Мають можливість підключення до ПК і збереження бази всіх подій, що в свою чергу дозволяє створювати звіти по обліку робочого часу. Мережеві системи володіють комплексними можливостями і розраховані на об’єкти будь-якого масштабу. Моніторинг такої системи її налаштування і управління зазвичай відбувається з ПК-сервера всієї системи. Системи володіють вбудованими охоронними функціями; мають сполучення з системами охоронних сигналізацій; вирішують важливі питання з безпеки; до них можуть бути додані додаткові модулі обліку присутності необхідного для визначення місця знаходження персоналу в конкретний період; дозволяють накладання плану підприємства необхідного для АРМ диспетчера охорони або адміністратора. Модуль «персоналізації карт» надає можливість додавання фотографії співробітників для бази даних, і при проходженні співробітника через пост охоронець зможе бачити його фото. Існують ще безліч модулів для полегшення роботи Вашого персоналу.

Ми з радістю відкриємо перед Вами всі ці унікальні можливості. Наш досвід роботи і надана інформація ні на хвилину не змусить Вас задуматися про прийняття вірного рішення, а Ми завжди Вам в цьому допоможемо!

Кожен з видів воріт, пропонованих нашою компанією, має свої особливі технологічні та експлуатаційні особливості, а разом з цим і переваги. Кожен тип так само має свій індивідуальний стиль, відрізняється можливістю інтегрування в проект, як приміщення, будівлі, так і просто паркану. Ми готові Вам запропонувати побутові секційні воротаавтоматичні гаражні ворота, і, звичайно ж, промислові ворота, що володіють підвищеною надійністю і високою пропускною здатністю, а саме ворота: орніфільончастівідкатні.

1. Автоматичні секційні ворота один з найбільш зручних видів воріт за доступною ціною. Мають зручну і просту конструкцію  красивий і ергономічний дизайн, хороший захист від взлому. Не займають багато місця. Легко керовані, навіть не виходячи з машини. Не варто залишати місце перед воротами, так як Ви зможете під’їжджати до них впритул.

2. Промислові секційні ворота  – ідеальні для виробництва, бізнесу. У таких  воротах реалізовані новітні технології, завдяки цьому вони мають унікальні експлуатаційні якості. Мають високу зносостійкість і встановлюються в різні архітектурні споруди.

3. Відкатні ворота  – найзручніші вуличні ворота. Виграють простотою конструкції і зручністю використання. Основнна перевага – це відсутність кріпильних, а так само підтримуючих елементів в отворі воріт.

4. Орні ворота  – одні з використовуваних воріт. Їх розробка велася ще в давні століття, і мають успіх у наш час. Мають безліч видів (способів) відкриття.  Автоматичні розсувні ворота не тільки красиві, але і зручні у використанні. 

5. Ролетні ворота – вважаються ідеальним рішенням у випадках, коли потрібна мінімальна площа при відкриванні та закритті воріт або ж установка воріт іншого типу попросту технічно неможлива.

Наші ворота – це ефективна теплоізоляція, надійність і захист, довговічність, стійкість до корозії, надійна герметизація, гарантована безпека, індивідуальне рішення, максимальний ресурс використання, зручність – дистанційне відкриття з пульта або з мобільного телефону, гостьове відкриття за кодом. Так само встановлюємо системи захисту від вандальних дій. Замовляючи ворота у нас, Ви можете бути впевнені у відмінній якості конструкції і високої надійності всієї установки.


⇒ Переглянути товар в нашому інтернет-магазині Recorder ⇐

Розсувні автоматичні двері. Автоматичні розсувні двері володіють надійністю і зручністю, дозволяють вхід без найменшого контакту з дверима, тим самим забезпечуючи високий комфорт! Серед нашого широкого асортименту продукції Ви обов’язково знайдете своє, відповідне рішення, яке може бути використане для будь-якої будівлі не залежно нове це будівництво або просто модернізація об’єкта. Якими бувають розсувні двері?

Види орних дверей:

Плоскі – представляють собою класичний спектр розсувних дверей. Вони ідеально застосовуються в будь-якому місці, де присутній достатньо великий простір для їх відкривання. Вони дозволяють автоматизувати вхід – просто і елегантно. Їх відкриття в напрямку «від відвідувачів», а це підвищує рівень безпеки.

Телескопічні – застосовуються в основному в тих випадках, де є необхідність в забезпеченні максимальної ширини відкривання при обмежених отворах.

Радіусні – створені підкреслити певні форми архітектури, і при першому ж погляді роблять акцент на стиль і форму. Завдяки виду радіусних дверей, вхід стає просторішим на 40% у порівнянні з плоскими дверима.

Кутові – вважаються ідеальним рішенням для оптичної виразності в сучасній будівлі. Кут направляється як усередину будівлі, так і назовні, з їх допомогою Ви зможете створити незвичайну елегантну вхідну групу.

Багатофункціональні – у цієї групи цілий ряд завдань. Кожні такі двері приваблюють відвідувачів надзвичайною зручністю. В екстрених ситуаціях або при великому потоці відвідувачів двері забезпечують вільний прохід завдяки вбудованій функції «Антіпаніка». Ще мають можливість закриття окремих стулок для проникнення небажаних відвідувачів.

Орні автоматичні двері.
Двері автоматичного відкривання і закривання можуть бути як алюмінієві, металопластикові так і дерев’яні. Основна відмінність – відсутність гідравліки, що дозволяє зробити роботу приводу більш тихою.

Прямі орні двері – мають звичайний механізм відкриття дверей «назовні».

Для евакуаційних шляхів особливість таких дверей полягає в наявності двох двигунів приводу, які працюють від вбудованого акумулятора і гарантують відкривання дверей навіть при відсутності електроживлення. Завдяки спеціальному режиму, вони працюють як звичайні «розсувні двері», а в разі паніки, як рухомі, так і нерухомі стулки будуть відкриватися назовні, як «орні двері».

«Розумний Дім» – це новий і легкий стиль Вашого життя!

Ця перша ступінь безтурботного контролю та управління над домашніми системами. Тепер можна просто забути про купу пультів дистанційного керування з кнопками навігації. Новий стиль життя – це синхронне і безперебійне функціонування всіх компонентів, якими Ви керуєте з однієї найпростішої сенсорної панелі, точно запрограмованої під ваші потреби.

Хочете свій високотехнологічний сучасний будинок? Ми розповімо, як зробити Ваш будинок саме таким!

Ваші можливості з системою:

• Управляєм освітленням

Ви позбудетеся від необхідності безлічі вимикачів і відкриєте для себе можливість змінити їх на компактні сенсорні. За допомогою яких будете з легкістю управляти світловими групами. Вам відкриється доступ до плавного регулювання їх яскравості, а також просто включення їх або вимикання. При наявності таких вимикачів Ви з легкістю зможете створити різні світлові сцени, що без сумнівів додасть затишок і комфорт у Ваш будинок. Приміром, є сцена “Вечір”, при якій одна група освітлювальних приладів включиться на задану яскравість, а та група, що залишилася, просто вимкнеться, а штори будуть закриті, при цьому система кліматичного контролю буде переведена в комфортний для часу доби режим. У нічний же час освітлення коридорів, прихожих буде автоматом включатися на частину яскравості при появі руху. Не буде необхідності шукати кнопку вимикача в темряві. Також система освітлення має можливість дистанційного керування з радіопультів, ноутбуків або мобільних телефонів.

• Керуємо електроприладами

Ваші механічні домашні пристрої: жалюзі або рольставні, гаражні ворота та багато інших, які потребують при управлінні вручну чималого часу, приносять якийсь дискомфорт. Проте “Розумний Дім” зможе позбавити Вас від цього і дозволить управляти ними автоматично. Таке управління в системі інтегрується і з іншими системами “Розумного Дому”, наприклад, штори і жалюзі при сцені “Вечір” закриваються, або ж при сцені “Ранок”, всупереч – відкриваються.

• Управляєм кліматом

Як Ви знаєте, улюблені нами інженерні системи: радіатори, кондиціонери, підігрів підлоги, вимагають і уважності, і часом необхідної кваліфікації. Така система позбавить Вас від цього, всі ручки і кнопки будуть просто замінені одним зручним термостатом. Ваша дія тільки одна – задати необхідну температуру в кімнатах на панелі або термостаті, і система сама вирішить, який пристрій буде включено / вимкнено і з якою потужністю. Система дозволяє задавати різні кліматичні умови у кожній кімнаті.

Встановіть Міні АТС –- і отримаєте новий рівень роботи Вашого офісу! Так само міні АТС можуть застосовуватися на заводах, в держустановах, малих і великих підприємствах з будь-якою кількістю абонентів, і мати вихід телефонної лінії в місто. Міні АТС необхідна для того, щоб  ефективно приймати і розподіляти вхідні дзвінки, здійснювати вихідні виклики по мінімально встановленими тарифами і, поряд з цим, скорочувати витрати на міжміський і навіть міжнародний зв’язок, забезпечити внутрішній зв’язок між співробітниками компанії без навантаження міських ліній. Так само дана система допоможе контролювати витрати шляхом автоматичного ведення «журналу викликів»; ввести обмеження для окремих співробітників на користування міжнародного та міжміського зв’язками, а так само використовувати ще безліч функцій для успішної роботи і процвітання Вашої організації!

Міні АТС – Наша спеціалізація. Ми готові відкрити для Вас секрети комплексних рішень для зручного ведення будь-якого бізнесу на базі міні АТС відомих провідних марок. Завдяки кваліфікації та досвіду співробітників нашої компанії ми гарантуємо якісну і професійну установку, програмування міні АТС, враховуючи потреби кожного клієнта. Ми так само беремо на обслуговування раніше встановлені системи і забезпечуємо післягарантійне обслуговування..

Звернувшись до наших фахівців Ви отримаєте можливість використання Вашої міні АТС як засіб забезпечення бізнес-процесів і, звичайно ж, відмінну економію Ваших фінансових коштів!

Броньовані двері в Ваш будинок, квартиру, офіс або інше приміщення – це наш профільний напрям. В сучасному світі вже давно використовуються передові технології та сучасні матеріали, і, звичайно ж, вони застосовуються нами! А глибокі знання  наших фахівців в дизайні та проектуванні підкреслюють професіоналізм наших співробітників!

Двері броньовані – це досить складна конструкція, що дозволяє не просто захистити житло або інше приміщення, а й зберегти в ньому тишу і тепло. Дверне полотно таких дверей складається з багатошарового металу, теплоізоляції і спеціальних ущільнювачів по периметру. Завдяки згаданим елементам, такі двері оберігають від несанкціонованого проникнення, мають гарну звукоізоляцію і високу теплоізоляцію.

Завдяки оздобленням з МДФ-панелей і ПВХ-плівок, сталеві двері перетворюються на справжні витвори дизайнерського мистецтва. Ми в силах виготовити будь-які броньовані двері, незважаючи на її складність в конструкції, її тип і бажану конфігурацію. Ми виконаємо двері різних характеристик: куленепробивні, протиударні  протипожежні та антивандальні; по конструкції: двостулкові, двері з склінням, арочні. Наші клієнти – це і власники житлових приміщень, і господарі великих підприємств, і навіть банківські установи.

Наші вироби укомплектовані надійними замками. За бажанням клієнта ми зробимо установку електронних замків і замків невидимок, які так само посилять безпеку Вашого приміщення, спростять використання, маючи можливість дистанційного керування!

Пам’ятайте!  Наші двері  – це Ваша безпека!

Найпростіший, швидкий і недорогий зв’язок «Інтерком» – це переговорний пристрій, який забезпечує внутрішній зв’язок на підприємстві, в цехах заводу, офісі (між кабінетами, складами, приміщеннями) або будинку.  Натисненням однієї кнопки Ви маєте зв’язок з потрібним Вам кабінетом. При роботі зі зв’язком «Інтерком»  відсутня необхідність використання телефонної трубки, так як вона забезпечує комунікацію за допомогою режиму “hands-free” – «вільні руки»!

 Слід ще зробити акцент на тому, що інтеркоми – це провідні пристрої зв’язку і при монтажі системи необхідна прокладка кабельної лінії. При цьому існують інтеркоми, наприклад, «Commax WI-4C» ,які називаються “бездротовими”, проте передача сигналу все ж відбувається по електричній мережі з напругою 220В і дроти все ж присутні. Такий внутрішній зв’язок найчастіше використовується при невеликій кількості кабінетів.

Порівнюючи по кількості абонентів, зв’язок «Інтерком» поділяється на:

Одноканальні пристрої, які розраховані для переговорів двох абонентів, наприклад, директор-секретар, клієнт-касир.

Багатоканальні пристрої, які розраховані для підключення більше двох абонентів.

Робота інтеркома заснована на принципі «симплексного зв’язку», тобто при розмові співрозмовників переважає черговість: один говорить, а інший  в цей момент тільки слухає. Винятком можуть бути інтеркоми по типу “клієнт-касир”, тому як вони забезпечують «дуплексний зв’язок».

Ви вирішили встановити внутрішній зв’язок?  Ми з радістю зробимо Вашу роботу зручною!

Система озвучування, а так само трансляція фонової музики сьогодні невід’ємна частина торговельних комплексів і невеликих магазинів, барів, кафе і ресторанів. Ця приємна атмосфера створюється звучанням «легкої» музики. Не потрібно тривалого спостереження для того, щоб зрозуміти, що в торгових центрах, де вже присутня трансляція «фонової» музики, відвідувачі проводять більше часу, прогулюючись, здійснюють покупки, навіть коли вони цього не планували. У кінцевому результаті клієнт задоволений сервісом, а власник такого закладу – завжди має прибуток.

Озвучення приміщень – це завжди багатоканальність. При використанні багатоканального потоку існує можливість розподілу акустичних систем по різних приміщеннях (кімнатах). Ви зможете управляти звуком, як всього приміщення, так і кожною кімнатою окремо. Навіть у будинках, квартирах озвучування приміщень  відкриває можливість прослуховування улюблених треків, при цьому в різних кімнатах окремо. Але й на цьому ще не обмежуються можливості системи! Озвучування так само застосовне для вулиць.

Ви є власником таких закладів і у Вас багато приміщень, які потрібно розділити на зони звукового супроводу – тоді ця система саме для Вас і Ви знаходитесь в правильному напрямку!

Наша Компанія пропонує обладнання для систем озвучування і сповіщення приміщень різного типу. Існує високий різновид обладнання, яке дозволить реалізацію проектів будь-якої складності. Наша компетенція в даній сфері дозволяє представити кожному клієнту комплексне рішення по здійсненню озвучування приміщень торгових центрів і невеликих магазинів, кафе і ресторанних комплексів.  Ми надамо вичерпну інформацію з широким асортиментом обладнання на нашому складі, забезпечимо консультацію з нашими фахівцями.

Пам’ятайте – управління такими системами не вимагає особливих зусиль і витрат часу. А наші фахівці із задоволенням додадуть особливі нотки для ефективної роботи і відпочинку у Ваших приміщеннях!

Підписатись на новини

м. Київ

 • вул. Чигоріна 61 (ст. метро Печерська)
 • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
 • (096) 010-06-65
 • (099) 143-47-57
м. Бориспіль
 • вул. Київський шлях 14а, ТЦ "Вулик", 2 пов. офіс 17
 • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
 • (096) 010-06-65
 • (099) 143-47-57
м. Івано-Франківськ
 • вул. Вовчинецька 28
 • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
 • 0342) 743-900
 • (097) 039-19-52
 • (050) 517-65-30

Форма для продажів наших послуг
(Не для заявок на ремонт)

www.ds-group.net.ua © 2006-2022