Група компаній "ДС-груп"

Ми створили нашу Компанію Вам на допомогу, бажаючи високоякісно і раціонально за найкоротші терміни, реалізовувати Ваші бажання в досягненні комфорту і затишку, що навколо Вас щодня. Ми називаємо це головними принципами в роботі з Вашими замовленнями.

• Ми реалізуємо і встановлюємо системи «Розумний будинок», які підвищують комфортабельність Вашого життя.
  • Саме у нас Ви зможете замовити монтаж по системах автоматизації житлових і комерційних дворів.
  • Наша компанія має величезний досвід у всіх видах електромонтажних робіт.
  • Ми реалізуємо і встановлюємо охоронні системи, системи СКУД і відеоспостереження.
Основна ціль

Наша основна мета – подяка замовника за виконану нами роботу!

Успішні роки роботи нашої компанії на території України, успішні проекти, якісне виконання послуг: монтаж, встановлення, обслуговування та гарантія – все це полягає в досвідченості і кваліфікації наших фахівців.

Накопичений за цей час досвід, особливо велика кількість задоволених клієнтів, які стають нашими постійними замовниками – дозволяють нам впевнено заявляти, що ми одна з найсильніших конкурентоспроможних компаній на ринку таких важливих послуг.

Перевага роботи з нами

За час існування компанії ми неодноразово змінювали конструктивні рішення у складі комплектуючих, що використовуються при створенні систем, розширюючи асортимент і вибираючи виключно якісну продукцію.

Відповідно до вимог, пред’явлених Замовником, ми приймаємо раціональне і технічно правильне рішення. У нашої компанії і наших фахівців величезний досвід, спеціальні знання, високий рівень відповідальності!

Ми не тільки встановлюємо системи, ми їх обслуговуємо, тому вони будуть служити для Вас довго.

Все спеціальне набагато краще використовуваного універсального! Ми зробимо стиль Вашого життя – новим і легким! Ми забезпечимо Вас високими і сучасними технологіями!

Чому ми? Головна причина – це ціна питання, яка нижча, ніж в будь-якому іншому місці. Ми забезпечуємо великий вибір аксесуарів і комплектуючих, виконуємо якісну установку, забезпечуємо обслуговування – гарантійне та післягарантійне. Ми надамо вам вичерпну інформацію про пропоновані системи та особливості їх монтажу, порадимо саме те, що найбільше вам підходить.

Задати питання?

Ми можемо відповісти на наступні Ваші запитання.

Як підключитися до домофону?

Як підключити квартиру до домофонної системи, яку обслуговує наша група компаній?

При бажанні підключити Вашу квартиру до домофону і відчути всі переваги користування системою Вам потрібно:

• оформити заявку на індивідуальне підключення на сайті або зателефонувавши в колл-центр;
  • укласти договір на подальше технічне обслуговування домофонної системи (в момент монтажу у вашій квартирі домофонної трубки).

Вартість трубки, установки та підключення до системи можна дізнатися, зателефонувавши до колл-центру.

Де купити чи як замовити ключ з доставкою?

Купити ключ Ви можете в одному з офісів нашої компанії. Дізнатись адреси офісів Ви можете в розділі «Контакти».

Замовити ключ з доставкою можна:

• скористатися формою «Купити ключ з доставкою», яка знаходиться на головній сторінці та заповнити всі поля вказані у формі, або, якщо ви наш абонент, то зручніше скористатися «Кабінетом абонента»;
  • зателефонувавши нам в колл-центр, замовити модель ключа та домовитись про зручний для Вас спосіб доставки.
Вам надійшла квитанція з неіснуючим боргом?

Не біда, таке іноді буває, в силу багатьох причин:

• Неправильного заповнення, або не заповненням взагалі, абонентом( працівником банківського відділення) адреси, або коду абонента. По прізвищу знайти в базі потрібного абонента набагато тяжче;
  • збоїв в програмному забезпеченні компанії;
  • фізичної помилки оператора компанії та інші.

Для вирішення даного питання вам потрібно:

• скористатися формою «Задати питання», яка знаходиться на головній сторінці та заповнити всі поля вказані у формі, прикріпити фото, чи скан-копію квитанції, або ж зручніше скористатися «Кабінетом абонента»;
  • зателефонувавши нам в колл-центр та повідомити про дану проблему.
Де та якими способами можна сплатити платіжку за техобслуговування домофонної системи?

Основні способи оплати:

• у відділеннях Приватбанку, Ощадбанку, А-Банку та інших банках при наявності квитанції;
  • за допомогою терміналів розміщених у відділеннях Приватбанку та Ощадбанку;
  • за допомогою платіжних терміналів «EasyPay» та «I-Box»;
  •  через системи електронних платежів «EasyPay» та «ПриватБанк», які знаходяться в «Кабінеі абонента»;
  • в одному з офісів нашої компанії. Дізнатись адреси офісів Ви можете в розділі «Контакти».

Задати будь-яке питання, яке Вас цікавить Ви можете скориставшись формою або зателефонувавши нам за телефонами указаними в “Контактах”

Ми дякуємо вам за те, що ви прочитали нашу інформацію. Будемо раді зробити все для того, щоб ваші плани здійснилися. Чекаємо Ваших замовлень за адресами і телефонами, які знаходяться в розділі контакти.

Ми надійні і Нам довіряють!

Підписатись на новини

• вул. Чигоріна 61 (ст. метро Печерська)
  • (096) 010-06-65
  • (099) 143-47-57